Eğitim şarttt!!! Ama kim eğitecek....

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
kazanski
Ad Soyad: Derya Pulat
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Eğitim şarttt!!! Ama kim eğitecek....

Mesaj #1 gönderen kazanski » 1 on yıl 8 yıl önce (17.04.2006, 22:03)

merhabalar

sitenizin yeni üyelerdenim gercektende cok güzel ve yeni baslayacak olanlar içinde cok değerli. 1998 yılında planör eğitimi aldım çocukluğumdan beri havacılığın içindeyim 8 yıldır ucamamanın verdiği bir kriz söz konusu uzun zamandan beri düşünüyordum bu eğitimi almayı ama bir türlü vakit olmuyordu şuan da bile olmuyor ama artık baslamak istiyorum thkda bize havacılığın kanunları kanla yazılmış olduğu öğretildi bu gerçektende doğru bu yüzden eğitim verebilecek tecrübeli pilotlar yokmu sitenizde bu eğitimi izmirde verebilecek bir kulüp bulamadım sadece üniversiteler var onlarda kendi öğrencilerine veriyorlar ülkemizin 3. buyuk ili ama malesef bu sporda çok geri kalmışız bana yardımcı olabilecek tecrübeli pilotlarla irtibat kumak istiyorum bu spora yeni baslayacağım için her türlü yardım ve bilgilerinizi esirgemeyeceğinize inanıyorum ŞİMDİDEN TESEKKÜRLERRRRR...

Kullanıcı avatarı
ttgünay
Ad Soyad: Günay Tutgun
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ttgünay » 1 on yıl 7 yıl önce (18.04.2006, 00:48)

merhaba derya.....
siteminizi anlıyorum....
ölüdenize yolunuz düşerse
en az bir hafta on günlüğüne;
burada başlangıç egitimi
alabileceğiniz bir çok eğitmenle
tanışabilirsiniz..
saygılar ....
en yakın zamanda uçmaya
başlamanız dileklerimle......