aksarayda uçan varmı

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
avni
Ad Soyad: Avni Öztürk
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

aksarayda uçan varmı

Mesaj #1 gönderen avni » 1 on yıl 2 yıl önce (24.04.2011, 20:03)

slm. eğitim alacam aksarayda uçan varmı

Kullanıcı avatarı
ZEMHERİ
Ad Soyad: EROL DEMİRTAŞ
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ZEMHERİ » 1 on yıl 2 yıl önce (25.04.2011, 00:18)

aksarayda sürekli uçan birileri yok,ankaradan bazen başkent havacılıktan özay hocalar....aksaraylı olan ama iskoçyada yaşıyan duruma göre 2-3 ayda bir gelen abdullah kahraman ...bende senede bir iki defa gelip uçuş yapıyoruz...sizin gençlik spor müdürü ile görüşülmüştü o bölgede eğitim için ama federasyon açıldığı için onunda resmi kanaldan bir faydası olamıyor...thk kurumuna bölgesel yada bireysel kurslar için başvuru yapabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
ozaygormez
Ad Soyad: Özay Görmez
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ozaygormez » 1 on yıl 2 yıl önce (25.04.2011, 21:09)

Sayın Avni; Aksaray'da devamlı uçan birileri yok ama Erol arkadaşımın da dediği gibi bazen biz gelip uçuyoruz.Eğitim konusunda ise Erol'un dediği gibi THK'ya bölgesel kurs talebinde bulunabilirsiniz yeterli sayı oluşturabilirseniz değerlendirebiliyorlar tabi bunu daha önce planlamanız gerekir.Çünkü onlar da yıllık planlarını bu istekleri göz önüne alıp değerlendiriyorlar.Bireysel kurs için ise Ocak-Şubat aylarında THK şubeleri aracılığı ile müracaatta bulunabilirsiniz.Ayrıca ücreti karşılığında kurs veren kulüpler de var onlarla da görüşebilirsiniz.Aksaray da böyle bir oluşum şimdilik yok bildiğim kadarı ile.Aksaray da uçuş yaptığımız yerler: Karaören Mahmatlı Tepesi, Hasan Dağı yaylacıların bulunduğu yer.Mahmatlı Tepesine ise geçen sezon Abdullah Kahraman arkadaşımızın girişimleri neticesinde yol yapıldı.Şuan durumu nedir bilmiyorum.Son olarak halen Aksaray da ikamet eden bir arkadaşın telefonunu yazıyorum istersen onunla bir irtibat kur.(0505 418 18 85 Fedai)

Avni arkadaşım yardımcı olabildimse ne mutlu bana soruların için tekrar yazabilir yada 0505 824 07 00 dan bana ulaşabilirsin.

Teşekkürler.
Özay Görmez
Başkent Sportif Havacılık Kulübü

Kullanıcı avatarı
avni
Ad Soyad: Avni Öztürk
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen avni » 1 on yıl 2 yıl önce (26.04.2011, 15:19)

teşekkürler.şimdilik yok

Kullanıcı avatarı
teote
Ad Soyad: Mehmet Algan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen teote » 1 on yıl 2 yıl önce (17.07.2011, 19:12)

thk ya üniversite havacılık klübü olarak başvuruda bulunduk. THK yetkilileri incelemişler ve aksaray bolgesini başlangıç eğitimi için riskli bulduklarını belirtip başvurumuzu red etmişlerdi.

Kullanıcı avatarı
hero
Ad Soyad: Abdullah Kahraman
Aldığı Beğeni: 8 / 0
Pilot Menüsü: 

aksaray da yamac parasutu..

Mesaj #6 gönderen hero » 1 on yıl 2 yıl önce (21.07.2011, 13:10)

mehmet bey merhaba

su an aksarayda ucusumuz var ve devam ediyor ben ve ozay gormez hoca ve erol demirtas arkadasimiz her firsatta ucuyoruz..
egitim tepesi de varolup yeni ogrenmek isteyen arkadaslarimizi da kendi imkanlarimizla yardimci olmaya calisiyoruz..
bilgilerinize..
ayrica thk nun 2006 yili raporlari da il genclik spor mud de mevcut olup ozellik le hasan dagi ve cevresindeki tepelerde yamac parasutu sporuna cok musait olup yapilabilecegine dair rapor da var
2012 yili icin de thk bolgesel kurs icin basvurumuzu da hazirliyoruz su an, umid ediyoruz ki seneye bu ise gonul veren arkadaslarimizi baslatacagiz yamac parasutune sevgiler..

abdullah kahraman

Kullanıcı avatarı
teote
Ad Soyad: Mehmet Algan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen teote » 1 on yıl 2 yıl önce (25.07.2011, 01:36)

Abdullah Bey keşke çok daha önceleri tanışabıilseydik. 3 seneyi geçti.okul bitti aksarayda bitti benim için.
Ozamanlar Universitede Sorumlu Danışmanımız Arzu hocaydı. zamanıda kendısıde yp yapmıştır. temesa gecerseniz ilgili çok üniversite öğrencisi olacaktır.

Kullanıcı avatarı
hero
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen hero » 1 on yıl 2 yıl önce (26.07.2011, 11:42)

tekrar merhaba mehmet bey
:) evet uzun zaman olmus maalesef ben yurt disin da yasadigim icin senede belirli zamanlarda burdayim sadece..
hala gorustugunuz birileri varsa bizimle kontak kurabilirler,
iki arkadasimiz basladi yer calismalarina aksarayda
seneye birkac kisi olacagiz umarim aksarayda ucan
:)
ilginiz icin tekrar cok tesekkurler, olurda aksaraya gelirseniz bekleriz.
umarim hersey gonlunuzce olur...
abdullah kahraman
05376377777

Kullanıcı avatarı
hero
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen hero » 1 on yıl 2 yıl önce (01.01.2012, 14:50)

AKSARAYA HASANDAGI UCUS ALANLARI YER TESPIT BASVURUSU

Arkadaslar herkese selamlar, THK aksaray subesının yapmıs oldugu hasandagı ve cevresındekı ucus alanlarının belırlenmesı ıcın yaptığı basvuru, THK Genel Mudurlugu YP bolumunde 2012 yılı yer ınceleme programına alındıgını ogrendım, umit ediyorum ki mayıs hazırana kadar yer inceleme bitmis olur ve en kisa zamanda AKSARAYIMIZA Yamac parasutu sporunu kazandırmıs oluruz.
Emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler

Abdullah Kahraman