Hanwag Super Fly GTX

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
tyson
Ad Soyad: Alper Karaoglu
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Hanwag Super Fly GTX

Mesaj #1 gönderen tyson » 1 on yıl 2 yıl önce (13.05.2011, 06:42)

Arkadaslar merhaba, uzun suredir izledigim videolarda ve baktigim ucus fotograflarinda, pilot arkadaslarin bu botu kullandiklarini gordum. Bunun disinda yine ayak bilegini koruyabilecek ve tabiki daha uygun fiyati olan baska tip bir bot kullanabilirmiyiz? Ekte resmini gonderdim, herkese iyi ucuslar...
Dosya ekleri
Hanwag Super Fly GTX.jpg

Kullanıcı avatarı
ORKO
Ad Soyad: Mehmet Gönüllü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ORKO » 1 on yıl 2 yıl önce (13.05.2011, 07:56)

aynısından bende kullanıyorum, kesinlikle süper bi bot... ilk 15-20 gün az esneyene kadar kazık gibi duruyor sonra ayağınıza ve bilek üstüne uyum sağlıyor... ilk geldiğinde yadırgadım biraz :) gözüme çok büyük geldi, acaba dedim yanlış bişeymi yaptım :) giymeye başlayınca fikrim değişti...

engebeli arazide yürürken farkettiriyor... biraz ağır bi bot ama sadece uçuşta ve arazide kullanacağınız için önemlide değil ağırlığı...

Kullanıcı avatarı
tyson
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen tyson » 1 on yıl 2 yıl önce (13.05.2011, 13:23)

Merhaba Mehmet, ballandira ballandira anlatmissin botu.. Alan var alamayan var kardesim :D Saka bir yana kaliteli bir bot oldugunu her halinden belli ediyor zaten. Sen oldukca memnun kalmissin bakiyorum. Mehmet ayiptir sormasi :lol: ne kadar odedin bu bot icin? iyi ucuslar hoscakal...

Kullanıcı avatarı
ORKO
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen ORKO » 1 on yıl 2 yıl önce (14.05.2011, 07:38)

abi olanını anlatıyorum, abartı yapmadım :) herifler yapmış ;) ..... ben bu botu everestoutdoor dan kapıda ödemeli peşin 491 tl ye aldım (ayıptır sölemesi :) )

Kullanıcı avatarı
tyson
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen tyson » 1 on yıl 2 yıl önce (14.05.2011, 17:35)

Dogrudur Mehmet gercekten cok orjinal seyler uretiyor yabancilar inanirim.. Bu arada biraz once baktim Everest Outdoor sitesinde bu bot 546 TL. Sen iyi almissin oradaki piyasaya gore.. Guzel ucuslar ve hoscakal...

Kullanıcı avatarı
omerfaruk
Ad Soyad: Omer Faruk Gocmen
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen omerfaruk » 1 on yıl 2 yıl önce (19.05.2011, 19:10)

piyasada yamac parasutu icin dizayn edilmis botlar olsada bence pek gerekli bir yatirim degil. benim en rahat ettigim sinif hafif hiking botlari. bu botlarla butun outdoor aktiviteleri ve yp yapmak mumkun. lasportiva nin dagcilik botlarini denedim mesela. cok agir ve esneklikten mahrum. ozellikle uzun yuruyus gerektiren kalkislara giderken cok rahatsiz etti. hiking botlari hem hafiflik hem esneklik, rahatlik, fiyat vs. her acidan bence daha uygun. dikkat edilmesi gereken bir nokta bagciklarin gectigi yerlerde kanca olmazsa daha iyi olur. halka ve benzeri malzeme daha guvenli.
http://www.asolo.com/eng/prod_det.php?a ... itemid=111

birkac yildir bu botu kullaniyorum. inanilmaz rahat ama benimki biraz erken dagildi. belki baska bir bot bakabilirim.
lowe un guzel botlari var buna benzer. alman mali sanirim bulman daha kolay olabilir.

Kullanıcı avatarı
tyson
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen tyson » 1 on yıl 2 yıl önce (19.05.2011, 20:16)

Bende senin gibi dusundum ve gectigimiz gunlerde butceme uygun olan, bu botu aldim. Lowa ya oldukca benziyor ama Lowa degil! Mountain Peak diye bir marka. Hollanda da orta karar bir urun sanirim. Fotografini ekledim. Oldukca rahat ve kullanisli gorunuyor. Bakicaz artik ne kadar dayanacak zor sartlara.. iyi ucuslar...
Dosya ekleri
Mountain Peak.jpg

Kullanıcı avatarı
necdet
Ad Soyad: Necdet Kara
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen necdet » 1 on yıl 2 yıl önce (20.05.2011, 17:59)

asolo,lowe,boreal,bestart,salomon,aku kullanılabilir. Bu markaların biraz üst dilimdeki ayakkabıları tercih edilebilir.Alırken vibram tabanlı olmasına özen gösterilmeli (tabanın ortasında yazar) vibram taban şoku emer, iyi tutunur, kolay kaymaz. Goretex ve benzeri astarlı olursa terleme yapmaz. Bileklikli oması zaten ilk koşul.Son olarak çarşak bandı (ayakkabının tüm çevresini saran 3 cm enindeki kauçukumsu lastik) bu bant ayakkabının ömrünü belirleyen en önemli unsur diye düşünüyorum. Bu özellikleri taşıyan ayakkabı fiyatları 250 lira ile 600 lira arası değişiyor.

Kullanıcı avatarı
Altay
Ad Soyad: Armağan Kemal Akpaklar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen Altay » 1 on yıl 2 yıl önce (08.11.2011, 19:49)

Hanwag Super Fly GTX
Bu botu nasıl temin edebilirizz....Nerede satılıyor....

Kullanıcı avatarı
ORKO
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen ORKO » 1 on yıl 2 yıl önce (08.11.2011, 23:13)

http://www.everestoutdoors.com/

geçen sene burdan sipariş etmiştim kısa sürede geldi...