Başlangıç Eğitimi Ders Notları

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ahmetsen
Ad Soyad: Ahmet Şen
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 17 / 0
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen ahmetsen » 4 yıl 8 ay önce (04.07.2019, 12:40)

Merhaba;
Kulübümüz (Bulut Sportif Havacılık Kulübü) tarafından hazırlanan yeni nesil başlangıç eğitimi ders notları web sitemizde yayınlanmıştır. Dokümanları herhangi bir ücret ödemeden veya üyelik gerektirmeden inceleyebilirsiniz. Ders notları geniş kapsamlı hazırlanmış olup başlangıç seviyesinin bir çıt üstündedir. Ders Notlarını okuduktan sonra soru bankasına gidip seviyenizi de kontrol edebilirsiniz.

Not: Yamaçparaşütü sporu asla ve asla kendi başınıza öğrenebileceğiniz bir spor branşı değildir. Bu nedenle ehil eğitmenler eşliğinde eğitim almanız ve belli bir seviyeye kadar asla ve asla yanlız uçuş yapmamalısız.

Kulübümüz tarafından yakın zamanda Kulüp Pilotluğu (P3) Eğitim Ders Notları da yayınlanacaktır. Soru ve bilgi bankamız sürekli güncellenmektetir. Hem ders notları, hemde soru bankası ile ilgili hatalı olduğunu düşündüğünüz hususlarda lütfen iletişime geçin. Ahmet ŞEN / 0 543 446 0 446 / [email protected]

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir. Güzelleşmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. :)

Son beğenen yavuzselim

Kullanıcı avatarı
muptela muptezel
Ad Soyad: samet şen
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen muptela muptezel » 4 yıl 7 ay önce (08.08.2019, 22:41)

Teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
yavuzselim
Ad Soyad: yavuz selim kurtoglu
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen yavuzselim » 4 yıl 7 ay önce (09.08.2019, 10:59)

güzel bir hizmet olmuş elinize sağlık