2019 Babadağ ayakbastı ücretleri açıklandı...

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
BerkhanB
Ad Soyad: Berkhan Bayraktar
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 18 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #41 gönderen BerkhanB » 4 yıl 1 ay önce (30.01.2020, 20:12)

aspex yazdı:bugün aldığım bir habere gore Ölüdeniz şirketleri babadağ a cikmama karari almislar protesto amacıyla, umarım ses getirir.....cok gecy kalınmış bir eylem.

Bu karar ne kadar süreli acaba? Bu dönemle kısıtlı kalacaksa çok etkili olacağını sanmıyorum.

Konuyla ilgili olarak THSF'ye kalkış alanlarının bireysel sporcular için ücretsiz olmasıyla ilgili bir e-posta yazdım. Geçen yıl aldığımız yanıtlardan anladığım kadarıyla Tarım ve Orman Bakanlığı'nın konuya el atma niyeti kesinlikle yok. Bakalım federasyon bu konuya nasıl yaklaşacak?

Federasyona yazmış olmama rağmen bu konunun sporcuların büyük çoğunluğu birlikte hareket etmediği taktirde herhangi bir şekilde çözülebileceğini sanmıyorum.

Kullanıcı avatarı
meccezir58
Ad Soyad: Müddesir
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen meccezir58 » 4 yıl 1 ay önce (13.02.2020, 10:45)

Sayın Talep Sahibi,

Genel Müdürlüğümüz sorumluluk sahalarından 2873 sayılı Milli Parklar Kanunu kapsamında ilan edilen korunan alanlara girişlerde ziyaretçilerden alınan giriş ücretleri her yıl ''Korunan Alanlar Ücret Tarifesi Uygulama Usul ve Esasları'' kapsamında belirlenerek Bakanlık Makamınca onaylanarak yürürlüğe girmektedir. Bu usul ve esaslar doğrultusunda alan yöneticileri iş ve işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bilgilerinize.

Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz

Cilerden bana gelen cevap...

Kullanıcı avatarı
aspex
Ad Soyad: Tarık Yıldırım
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 105 / 15
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen aspex » 4 yıl 1 ay önce (13.02.2020, 13:24)

Bu işin tek çözümü dirayet gösterip babadağdan uçmamak.Ne tandem ne de single...1 yıl babadağa çıkılmasın mevcut şirketin bütün yatırımları atıl olacak demektir...Camia bu iradeyi gösterecekmi? bekleyerek göreceğiz.

Son beğenen ZEMHERİ