Turkiye Yarisma Paneli Temsilci/Moderator secimi:Adaylik

Turkiye Yamac Parasutu Yarisma Pilotlari Paneli Haberlesme Grubu -
Turkish Paragliding Competition Pilot Panel Discussion Group .
Türkiye'deki yamaç paraşütü yarışmalarına ilişkin hususların tartışılması için oluşturulmuştur.

Moderatörler: PaRaDoX, SkyCloud

Kullanıcı avatarı
muzzy145
Ad Soyad: Muzaffer Dundar
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 20 / 0
Pilot Menüsü: 

Turkiye Yarisma Paneli Temsilci/Moderator secimi:Adaylik

Mesaj #1 gönderen muzzy145 » 1 on yıl 1 yıl önce (07.01.2013, 19:31)

Arkadaslar yeni uyeler ile zenginlesen ve yeniden yapilanmaya baslayan Turkiye Yarisma Panelinde Temsilci/Moderator secimi icin oylama acilacaktir. Aday olanlarin en gec 21 ocak 2013 tarihine kadar adayliklarini aciklamalarini rica ediyorum.

Program

21 Ocak TYP Temsilci/Moderator adaylik son basvuru tarihi
22 Ocak TYP Temsilci/Moderator secimi
27 Ocak TYP Temsilci/Moderator secim sonuclari
28 Ocak TYP Temsilci/Moderator goreve baslama

Not: 28 Ocak tarihine kadar Temsilci/Moderatorluk gorevini yurutecegim. Yeniden aday olma konusunda daha karar vermedim.

Kullanıcı avatarı
SkyCloud
Ad Soyad: Akin Gokbulut
:
Moderatör Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen SkyCloud » 1 on yıl 1 yıl önce (07.01.2013, 20:18)

Karar verilmesi gereken bir konu, Panel uyeleri tarafindan onerilmeden ve tartisilmadan hemen oylama acilmasi dogru gelmiyor.
Moderator gorevinden ayrilmak istiyorsa 28 Ocak'ta ayrilmis olacagini belirtmistir, yeterlidir.

Sahsi dusuncem su anda yani yeni yapilanma asamasinda Yarisma Paneli icin ayrica Moderator secimine gerek olmadigi yonundedir. Sistem ve isleyis karmasiklastirilmak yerine daha basit hale getirilmelidir.
Onerim, oncelikle Teknik Kurul secimi tamamlanir. Sonra Teknik Kurul kendi icinde Baskan ve Moderator secer. Ornegin, bu iki gorev Teknik Kurul'daki ayni kisi yani Baskan tarafindan da yurutulebilir veya ayri ayri kisiler de olabilir, veya moderatorun Teknik Kurul harici Panel'den biri olmasi onerilir, veya artik hic moderator de olmayabilir, veya hic akla gelmeyen baska bir oneri de ortaya cikar belki. Bu tur seylere artik Teknik Kurul karar vermelidir.

Kullanıcı avatarı
muzzy145
Ad Soyad: Muzaffer Dundar
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen muzzy145 » 1 on yıl 1 yıl önce (07.01.2013, 20:29)

Guven oylamasi susu vererek kacayim dedim yillarin tecrubesi Akin abi yemedi :D :D

Arkadaslar ben uzun sureli moderatorluge talip degilim. Is, es, yarismalar 1 koltuk altina 3 kapruz sigdi. 4.su zorluyor. Bekar arkadaslarin goreve talip olmasini diliyorum ;) Teknik kurul secildikten sonra konu hakkinda kararini versin. Bu sure zarfin eskiden oldugu gibi elimden geldigince gorevi yerine getirmeye calisacagim. Teknik kurulun karari ve panel onayindan sonra ilgili arkadasa gorevi devrederim :mrgreen: