WingsofAnatolia - WOA Team

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ByFishEye
Mesajlar: 30
Kayıt: 06.10.2017, 10:36
Ad Soyad: Altug ERYOLDAS
Şehir: Ankara
Aldığı Beğeni: 1 / 1
Yaş: 43
İletişim:
Pilot Menüsü: 

WingsofAnatolia - WOA Team

Mesaj #1 gönderen ByFishEye » 8 ay 6 gün önce (11.12.2018, 13:32)

Değerli Gökyüzü Dostlarımız,

Bir süredir faaliyette olan ancak bugüne kadar çok fazla gün yüzüne çıkmayan bir oluşumu haber vermek ve sosyal medya üzerinden gelen soruları netleştirmek istiyoruz.

WingsofAnatolia, uçma tutkusu yüksek, farklı tecrübeleri yaşamayı seven, bu sporu yaparken tek amacı eğlenmek olan, resmi eğitimden geçmiş, başarı ile tamamlamış ve kendi iradesiyle uçabilecek seviyeye gelmiş yamaç paraşütü pilotlarının, havacılık ve macera tutkunlarının bir araya geldiği bir oluşumdur. Hiçbir şahıs, organizasyon, spor kulübü, derneği veya şirkete bağlı değildir. Tamamen özerktir.

Ana faaliyeti, gerek yerel pilotlardan destek alarak, gerek keşif gezileri ile farklı tepe ve parkurlardaki heyecanları, tamamen kendi sorumluluğunda ve birbirine güven esası ile icra etmektir. Bireysel değil, takım halinde hareket etmeyi ilke edinmiştir. Güvenlik temeldir. Güçlü iletişimi sayesinde hemen her uçuş bölgesi için rehberlik alabilmekte ve sağlayabilmektedir. Yenilerini devamlı araştırmakta, tecrübe hafızasını her daim serbestçe sunabilmektedir. Uluslararası platformda da güçlü bir iletişime sahiptir. Dünyanın birçok yerinden pilot, yarışmacı, eğitmen, üretici ve organizatör ile temas halindedir. Türkiye’nin bu spor dalındaki zengin yelpazesinin tanıtımına katkıda bulunur. Faaliyetlerini sosyal medyada paylaşır, paylaşımlarda gönüllülük esastır. Ticari amacı yoktur. Gelişim, sosyal sorumluluk ve aktivite bilinci yüksek olduğu için her türlü ulusal ve uluslararası eğitim, organizasyon, festival, etkinlik, yarışma ve faaliyetlere sadece kendi imkanları doğrultusunda katılır.

İçeriğinde Anadolu vardır, macera vardır, uçma tutkusu ve eğlenmek vardır. Tabii ülkemizin eşsiz lezzetleri de cabası. Planla, birleş, git, keşfet, gez, uç, eğlen ve sağlıklıca dön. Stresi ve çekişmeleri hayatından uzaklaştır, dostlukları perçinle. Yaşadıklarını paylaş, hepsi bundan ibaret.

Bu sporu uzun yıllar boyu sağlıklıca icra etmek isteyen pilotların kurduğu bu oluşuma sadece manevi katkı sağlamak ve bizlerle iletişim halinde olmak isterseniz, aşağıdaki sosyal medya linklerini takibe almanızdan mutluluk duyacağız.

Gökyüzünde görüşmek, yeryüzünde sağlıklıca buluşmak üzere…

Sevgi ve Saygılarımızla,

WingsofAnatolia (WOA Team)

İSTİKBAL, GÖKLERDEDİR – Mustafa Kemal ATATÜRK

INSTAGRAM : http://www.instagram.com/wingsofanatolia
FACEBOOK : http://www.facebook.com/wingsofanatolia
Facebook : WingsofAnatolia
Instagram : @Wingsofanatolia
Paylaşımlarınız için hasgtag : #wingsofanatolia

WOA logo.jpg


born to fly.jpg


Altuğ Eryoldaş
WingsofAnatolia - WOA Team
TA2OAE
:++:
www.facebook.com/wingsofanatolia
www.instagram.com/wingsofanatolia


Kullanıcı avatarı
yalcin
Mesajlar: 9
Kayıt: 12.07.2016, 09:58
Ad Soyad: Yalçın Demircioğlu
Şehir: ankara
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Yaş: 41
Pilot Menüsü: 

WingsofAnatolia - WOA Team

Mesaj #2 gönderen yalcin » 8 ay 6 gün önce (11.12.2018, 14:03)

Tebrikler hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
Sahipsiz
Mesajlar: 101
Kayıt: 23.01.2011, 12:18
Ad Soyad: Serkan Kurd
Şehir: Ankara
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 3 / 1
İletişim:
Pilot Menüsü: 

WingsofAnatolia - WOA Team

Mesaj #3 gönderen Sahipsiz » 8 ay 5 gün önce (12.12.2018, 09:03)

Tebrikler. Takipdeyiz.“Site/Şirket/Klup Tanıtımı” sayfasına dön